Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Firma Daros profi slaví 15 let velkolepým koncertem 3 kapel

Redakce / 17.07.2020, Aktualizováno
UŽ DNES!!! Patnáctileté výročí společnosti DAROS Profi Dvůr Králové nad Labem bude slavit v pátek 17. července. Podívejte se na originální videopozvánku.
 
Připravili jsme pro vás originální pozvánku:

Už od 8 hodin ráno budou probíhat prezentace výrobců a dodavatelů. Odpoledne od 15 hodin bude taneční vystoupení skupiny Attitude. 

A po nich vystoupí hned 3 hudební skupiny: kapela VAŤÁK má připravenou speciální prodlouženou verzi koncertu. KRKONOŠSKÉ MATKY se těší, že si zahrají před domácím publikem. Třetí kapelou bude CREEDENCE REVIVAL. 


Bude výborná jedenáctka Krakonoš a spousta jídla. Velkou atrakcí bude soutěž Rodeový býk. Ten, kdo se udrží nejdéle, vyhraje SUD PIVA!


Vstupné je zdarma. Kdo bude chtít, může podpořit společnost Královédvorská Arnika, pro kterou budou na místě připravené zapečetěné kasičky. “Jsme velmi rádi, že nás firma Daros takto podpoří. Peníze které takto získáme, použijeme na výlety zejména klientů domova Sv. Josefa v Žirči, ale spolupracujeme i s Domovem důchodců a Diakonií,” děkuje zakladatelka Arniky Jana Štěpánová. Přečtěte si náš velký rozhovor se zakladatelem firmy Daros profi Rostislavem Holým. Generálním partnerem akce je DEN BRAVEN. Podívejte se na video z fotografií z firmy:

FOTOGALERIE - Firma Daros profi slaví 15 let velkolepým koncertem 3 kapel

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2926x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí