Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > hudba

Koncert pro Daníka - Veronika Vosáhlová a Mirka Kameníková zazpívají ve Starém pivovaru

Redakce / 20.08.2019
V pátek 13. září se bude ve Starém pivovaru konat koncert pěveckého dua Veronika Vosáhlová - Miroslava Kameníková. Na koncertě zazní písně známých českých i zahraničních interpretů. Vstupné je dobrovolné a bude vloženo na transparentní účet ve prospěch devítiletého Daníka Bureše, který od narození trpí spastickou formou dětské mozkové obrny a potřebnou léčebnou terapii pojišťovna nehradí.
 

FOTOGALERIE - Koncert pro Daníka - Veronika Vosáhlová a Mirka Kameníková zazpívají ve Starém pivovaru

S pořádáním podobné akce mají obě dámy již zkušenosti. Charitativní koncert uspořádaly již před třemi lety v restauraci Pod Hradem v Trutnově, kde na dobrovolném vstupném vybraly téměř 6.000 Kč, které šly na nákup dárků pro Dětské centrum Dvůr Králové nad Labem. I na základě návštěvnosti a ohlasů se rozhodly akci uspořádat znovu, tentokrát přímo ve Dvoře Králové nad Labem. "Vzhledem k tomu, že obě jsme matkami malých dětí a jsme si vědomy toho, že máme velké štěstí, že naše děti jsou zdravé, chtěly jsme tentokrát pomoci konkrétnímu človíčkovi, který to potřebuje a který bohužel to štěstí nemá". Více o Daníkovi je na terapie-pro-danika.webnode.cz.

Přijďte v pátek 13. září do královédvorské krčmy Starý pivovar na Koncert pro Daníka. Začíná se v 19 hodin a všichni se na vás těší. Pomozte podpořit dobrou věc. 

Mirka Kameníková, která pracuje jako tisková mluvčí města Dvora Králové, si již zazpívala i s populárním BigBandem Dvorský a tak se můžete podívat na záznam jedné písničky:
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1060x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.03.2020 - V Královéhradeckém kraji máme aktuálně stále 18 pozitivních případů onemocněním COVID-19. Provedeno vyšetření s podezřením na možnou nákazu koronavirem bylo u 206 osob.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.

Volná pracovní místa
Kompletace setů do nemocnic (Hartmann Chvalkovice)
brigáda i HPP 


Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Vedoucí odboru MěÚ (město Dvůr Králové n. L.)

Ergotrapeut/ka (VIVIDUS East)

Fyzioterapeut/ka (VIVIDUS East)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí