')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje

JAZZOVÝ DÝCHÁNEK S KAPELOU T.O.P. DREAM COMPANY

Redakce, / 2.10.2010
Kapela T.O.P. Dream Company je dvanácti - členná parta, která se inspiruje funky-soulovou hudbou. Jejich vzory jsou kapely jako Tower of Power nebo Earth, Wind and Fire, které svou energií a přístupem k hudbě uchvátily již několik generací hudebních posluchačů. Za své existence kapela odehrála spoustu koncertů a spolupracovala se zpěváky jako Felix Slováček jr., Alphonse Llupi a mimo jiné také Ted Whang(USA/New York).Když hrají, je jich plné pódium. A taky plný sál. TOP Dream Company má v sobě neuvěřitelně energie. Tolik, že vás roztančí, i když si jejich hudbu pouštíte jen ze záznamu. Složení kapely: Marta Balážová, zpěv Vojtěch Dyk, zpěv Ondřej Ruml, zpěv Lukáš Koudelka, trubka Petr Harmáček, trubka - bandleader David Fárek, alt sax Zbyněk Polívka, tenor sax Robert Mitrega, baryton sax Michael Krásný, basová kytara Karel Bárta, el. kytara Jan Bálek, klávesy Ondřej Pomajsl, bicí Koncert se koná v sále Hankova domu ve středu 20. října od 19.30.
 
 
 

 

 
 
Přečteno 0x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí