Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje

ZVEME VÁS…..

Redakce, / 27.05.2011
Předseda Křesťanské a demokratické unie – Československé strany lidové MVDr. Pavel Bělobrádek navštíví dne 27. 6. 2011 Domov sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové za účelem předání výtěžku prodeje kalendářů, které nafotilo několik členek strany v krojích pod jeho záštitou. Při této příležitosti se v tomto zatím jediném zařízení v ČR pro nemocné roztroušenou sklerózou, uskuteční v 18.00 hodin koncert šansonového seskupení 6 NaChodníku nejen pro klienty Domova sv. Josefa, ale i pro veřejnost.
 

Domov svatého Josefa můžete podpořit také posláním SMS ve tvaru:

DMS(mezera)DOMOVJOSEF na číslo 87777. Přispějete tak částkou 27,- Kč, cena DMS je 30,- Kč .

· Nyní můžete nově přispívat na provoz Domova svatého Josefa pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku.Stačí odeslat SMS ve tvaru:

DMS(mezera)ROK(mezera)DOMOVJOSEF na číslo 87777

a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Za rok tak Domov svatého Josefa od Vás obdrží 324 Kč.

Vaše pomoc je velmi potřebná. Děkujeme! Finanční prostředky budou použity na zlepšení péče o nemocné roztroušenou sklerozou.

V období od února 2009 do března 2010 jste Domovu sv. Josefa zaslali formou DMS celkem částku Kč 42 255,-. Tyto finanční prostředky jsme použili na nákup hygienických potřeb pro pacienty a na uhrazení opravy kolejnicového systému a zvedacích kazet, určených pro snadnější manipulaci s nemocnými.

Deaktivace služby(zrušení odesílání) je možná pouze ze stejného telefonního čísla, ze kterého byla původně objednána. SMS pošlete ve tvaru DMS(mezera)STOP(mezera)DOMOVJOSEF na telefonní číslo 87777.

Zrušení této služby je zdarma. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz

 

 

 
 
Přečteno 2x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí