Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > tvořivé dílny

Svíčkárna v Lánově nabízí dílničku pro děti i dospělé

Redakce / 13.12.2020, Lánov - Vrchlabsko a Jilemnicko
Svíčkárna v Lánově u Vrchlabí nyní jako jedna z mála nabízí v rámci svého obchodu i dílničky. Návštěvníci si mohou zakoupené bílé parafínové svíčky obarvit dle své fantazie, ale také vyrobit vlastní voskové ozdoby či pastelky.

FOTOGALERIE - Svíčkárna v Lánově - obchod a dílnička

V obchodu primárně s parafínovými svíčkami a polotovary si můžete kromě originálního obarvení zakoupené svíčky vyrobit sypanou svíčku, voskové pastelky různých tvarů a barev, vykrojit voňavé mýdlo nebo do skleněné nádoby dle své fantazie nasypat různé vůně koupelových solí.

Před vánoci je to ideální aktivita nejen pro zabavení dětí, ale také tvorbu vánočních dárků.

Otevírací dobaOtevřeno má Svíčkárna Rodas - Krkonoše, která sídlí přímo u okružní křižovatky v Lánově, denně od 10 do 18 hod. Prodejna je prostorná, součástí je i posezení s možností občerstvení v podobě kávy či čaje (vždy dle aktuálních vládních opatření). Pro skupiny nad 10 osob je však nutné se domluvit předem.

Polotovar - bílé parafínové svíčky - mají různé tvary i velikosti: od klasických válcovitých až po velká srdíčka, kočky nebo medvídky. Návštěvníci si je sami namáčejí do připravených vyhřívaných vaniček s barevným voskem. Již obarvené svíčky lze poté dozdobit pokapáním bílým voskem.

Připraveny jsou i malé formy na vylití voskových ozdobiček na vánoční strom nebo plovoucích svíček ve tvaru vlašských ořechů. Vše zvládnou s dopomocí dospělých i školkové děti.

Cena za svíčku se pohybuje od 20 Kč dle velikosti a tvaru. 

Pokud si na tvorbu vlastních svíček netroufáte, můžete zde zakoupit již svíčky hotové s různými motivy a rozmanitých barevných kombinací včetně svíček adventních. 

Všechny vzniklé výrobky vám zde zabalí. 

Kontakt: 

Svíčkárna Rodas - Krkonoše

Lánov 40

Tel.: 603 328 000


Parkovat lze naproti u pošty/prodejny COOP (vjezd přes "autobusové nádraží")

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1247x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí