Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Pan Holubec odmítl řešení ŘSD ohledně jeho požadavků

Redakce / 29.03.2022, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Ředitel ŘSD Radek Mátl na svém twitterovém účtu potvrdil, že se sešel s panem Holubcem z Hajnice ohledně řešení jeho požadavků týkající se stavby D11 na Trutnovsku.

Dle jeho sdělení je zřejmé, že přípravy stavby se aktuálně pozastavily právě díky postoji pana Holubce k navrhovaném řešení jeho požadavků ze strany ŘSD. 

S panem Holubcem jsem se osobně potkal a nabídnul kompromisní dohodu, aby se vyhovělo jeho požadavkům vč. vzájemného uzavření memoranda - obdoba jako na D11 1106. Po třech týdnech po jednání tuto dohodu odmítl, a tak bohužel pokračuje řízení o vyřízení rozkladu,“ sdělil Radek Mátl na Twitteru.

Panu Holubcovi bylo nabídnuto řešení jeho požadavků až během příprav stavby tak, aby se mohlo pokračovat v nastavených procesech včetně výkupu pozemků. 

Odmítavý postoj pana Holubce k řešení jeho požadavků tak pravděpodobně pozastaví stavbu D11 díky zdlouhavému řízení. 

Petr Holubec vlastní domy a pole v Hajnici. Nelíbí se mu řešení protihlukových stěn a cesty pro techniku, napadá však i procesní pochybení při územním řízení. Přes malou část jeho pozemků u Tadeášových Domků má dálnice dokonce vést. Více o jeho odvolání čtěte ve starším článku zde.

Zdroj: fcb Dálnice D11 okolo Trutnova, Twitter Radek Mátl

Související články
D11 má opět naději - je dohodnutý dodatek ke smlouvě
Co čeká řidiče po otevření nového úseku D11?
Schůzka ŘSD s Petrem Holubcem z Hajnice kvůli D11 se nekonala
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1781x
 
Hodnocení článku:
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí