Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Přibývají dopravní nehody motorkářů: sezona začala

Redakce / 11.05.2022, Královédvorsko
Za poslední 2 dny se stalo v regionu několik dopravních nehod, jejichž účastníci byli motorkáři.
V pondělí 9, května se večer (po 18:00 hod.) stala dopravní nehoda na silnici 284 mezi obcemi Bělá u Pecky a Nová Paka. Došlo zde v mírné zatáčce k havárii motorkáře, který vyjel vpravo mimo komunikaci. Řidič motocyklu se při nehodě zranil a byl předán do péče ZZS.
Na místě zasahovali profesionální hasiči z Nové Paky, ZZS a PČR Silnice byla Průjezdná jedním JP kyvadlově do 20:00 hod.

V úterý ráno po 7. hodině byli profesionální hasiči z Jaroměře a Dvora Králové nad Labem přivoláni k dopravní nehodě motocyklu, který havaroval na silnici č. 37 u obce Kuks
Jednu zraněnou osobu měla v péči posádka ZZS. 

Před 10. hodinou ranní se v Miletíně stala dopravní nehoda motocyklu, který havaroval na silnici č. 284. Stroj skončil v příkopu, jednotka u něj odpojila akumulátor a kontrolovala, jestli nedochází k úniku provozních kapalin. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.
Místo dopravní nehody zajistili profesionální hasiči z Hořic.

Zraněním jedné osoby skončila v úterý 10. května odpolední dopravní nehoda motocyklu u Pecky. S odstraněním následků pomohli profesionální a dobrovolní hasiči z Nové Paky.Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje, fcb Bouračky kolem Miletína


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 380x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí