Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Firmy v regionu

Léto je za rohem: In budou 80-tky a tyto barvy

Redakce, Inzerce / 24.05.2022
Venku máme teplé počasí a ve vzduchu cítíme léto. Pro toto období je typické koupaliště, zábava a pestrobarevné oblečení. Co ovšem bude in letos v oblasti oblékání?

FOTOGALERIE - Léto je za rohem: In budou 80-tky a tyto barvy

Už delší časové období jsou ve světě módy trendy 80. a 90. let. Pokud si myslíte, že se s tím spojují zemité barvy, jste na omylu. Ve světě módy budou „in“ hlavně pestré neonové odstíny. Zazařte v růžové, zelené, ale i žluté. Zapomeňte ovšem na khaki, hnědou a všechny možné tmavé odstíny.

 

„Šaty dělají člověka. Nazí lidé mají malý nebo žádný vliv na společnost.“ 

– Mark Twain

 

Královnou ulic bez námahy

Comeback zažívají oversize vycpávky na ramenech šatů a saka. Kdysi to byla povinná výbava v šatníku žen, no ta se opět vrací do našich životů. Pokud jste nespokojená s vašimi útlými rameny, vycpávky vám zdokonalí i vaší postavu. Jestli ovšem máte široká ramena, ale i navzdory tomu chcete nasledovat aktuální trendy, zkuste sáhnout po menších vycpávkách.

Slevový kód Orsay vám obstará takovéto moderní oblečení za výhodné ceny. Staňte se tak královnou ulic.

 

Buďte moderní i ve stínu

Pro chladnější večery budete potřebovat džíny. Určitě jste už dávněji postřehly, že se nosí vysoký pas kalhot. Slim a skinny střihy ustupují do pozadí. Do módy se čím dále více dostávají rovné a zvonové střihy.

Dlouhé a krátké leginy jsou také velice moderní. Ty nejkvalitnější a nejvíce trendy v perfektních cenách najdete v online shope. Stačí kliknout na portál vasekupony.cz, kde najdete výhodný Zalando lounge slevový kód.

Na těch nejrůznějších kalhotách budou důležité i vzory. Zkuste sáhnout například po lampasech. Ptáte se, co to je? Jde o svislý pás na vnější straně kalhot. Nejenom že díky němu budete vypadat štíhleji. Jako bonus ho můžete kombinovat v rámci elegantního, ale i sportovního stylu oblečení.

 

Doplňky jsou důležité

V každém outfitu jsou nejdůležitější doplňky. I ten nejmenší detail z vás dokáže udělat tu největší divu. Určitě jste si všimly, že se rozmohl zajímavý trend ledvinek, který pochází právě z osmdesátek. Uděláte tedy dobře, pokud si jednu dáte kolem pasu. Zkuste si ji například pověsit na rameno jako crossbody kabelku. Kromě toho, že budete moderní, ledvinka je velice praktická a vejde se vám do ni vše, co potřebujete. Mobil, peněženka i klíče od domu.

Z minulosti ovšem přebíráme i korzety či veliké brýle. Vůbec nemusí být dioptrické nebo slunečné. Stačí takzvané imidžovky, které naplní svou trendy funkci. V tomto tedy platí heslo: „Čím větší, tím lepší.“ V současnosti se ovšem nejvíce preferuje fantazie. Pokud ji máte velikou a pestrou, nebojte se ji využít. Nosí se doslova všechno. Takže se nemusíte bát obléknout si a kombinovat skutečně cokoliv.

zdroj: sponzorovaný článek vasekupony.cz
foto: Pexels

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 190x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa


Učitel matematiky (2. stupeň ZŠ)

Učitel na 2. stupni ZŠ (Dvůr Kr. n. L.)


Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí
17.06.2022 09:00 - 14.08.2022 16:00
Marie Klust: Živá minulost
24.06.2022 09:00 - 31.08.2022 16:00
Turismus na Královédvorsku
24.06.2022 18:00 - 31.08.2022
Mirek Kemel - vernisáž výstavy vtipů