Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Firmy v regionu

Přesně za týden je svátek svatého Valentýna - svátek zamilovaných! Má vaše firma speciální Valentýnskou nabídku?

Redakce / 7.02.2018
Co si budeme nalhávat - Valentýn je jedinečný nápad, jak rozproudit peněženky zákazníků v povánočním nakupovacím útlumu. A povedlo se to náramně - prostě na to nelze nereagovat :-). Určitě i královédvorské firmy mají co nabídnout a třeba jen doposud nevěděli, jak to dát lidem vědět a možná se i trochu styděli se "komerčním" svátkem presentovat. Není proč váhat.
 

FOTOGALERIE - Přesně za týden je svátek svatého Valentýna - svátek zamilovaných! Má vaše firma speciální Valentýnskou nabídku?

Konkurence místních hypermarketů a velkých e-shopů s tím však pracovat umí - nenechte si odlákat své zákazníky! Můžeme Vám s tím pomoci - rozhodli jsme se zveřejnit na našem portále článek s místní Valentýnskou nabídkou. Článek, kam všechny valentýnské nabídky z královédvorska krásně nasázíme a předložíme našim čtenářům jako na zlatém podnosu.

Vážení místní obchodníci, restauratéři, ale i řemeslníci, výrobci - pošlete nám vaši Valentýnskou nabídku a my ji ZDARMA zahrneme do naší speciální přílohy.  

Pošlete nám prostý text, letáček, pár fotografií, prostě cokoliv vás napadne. Zveřejníme všechno a necháme čtenáře, ať si vyberou dle libosti. 

Co třeba speciální vana pro dva za cenu jednoduché? Pizza se srdíčkem? Valentýnský dekor na auto? 2 dortíky ke kávě za cenu jednoho? Kreativitě se meze nekladou. 

Pro letošek je od portálu Královédvorsko.cz uvedení vaší speciální akce v našem článku ZDARMA. Pokud Vám zveřejnění přinese spokojené zákazníky, samozřejmě se nebudeme zlobit, když nám napíšete, že si můžeme vystavit fakturu na nějakou tu korunu :-)

Článek budeme sdílet na náš Facebook (4600 fanoušků) až do Valentýna minimálně 4x a navíc bude na webu velký banner, který bude na článek odkazovat. Pevně věříme, že počet jeho přečtení dosáhne 4-ciferného čísla a na počátku rozhodně nebude jednička :-)

Článek budeme plnit tak, jak nám vaše nabídky budou přicházet, takže kdo dřív pošle, ten bude nahoře. 

Informace prosíme pošlete kliknutím na odkaz "Přidat článek/foto/video" (jinak zcela vpravo nahoře), nebo nám ji pošlete na e-mail: info@kralovedvorsko.cz, vložte ji do zpráv na našem facebooku, nebo nám zavolejte na naše telefony a domluvíme se osobně. 

 

Související články
Akce na "valentýnský" víkend 12.-14. února 2016 ve Dvoře Králové a okolí
Valentýnský běh po trati ve tvaru srdce - 12. února 2017

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 187x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí