Vyhledej
Královédvorsko > Názory/fotky/videa > Diskuze

Opravy Mánesovy ulice a nová silnice od Hořic

Rubrika: Diskuze, 2.02.2010
Opakovaně se ke mne dostala informace o plánované opravě části ulice Mánesova (naposledy z Královédvorských Listů). Rozhodl jsem se reagovat raději ihned, i když jsem se řádně nepřipravil - tedy hlavně si neprostudoval územní plán a ani se neseznámil s pl...

Diskuze: Hudební festival 2010 ve Dvoře ?

Rubrika: Diskuze, 18.01.2010
Pokud by jsme chtěli slyšet živou hudbu pod širým nebe ve Dvoře, museli by jsme se vrátit o 20 let zpět, kdy se pořádal poslední hudební festival v zoo. Otázkou je, jestli Dvoráci chtějí oprášit tradici a opět zažít hudební kabely na live. Na facebooku v ...

Diskuze: První pád – kdo co? Ohňostroj. Druhý pád- budeme bez koho čeho? Bez ohňostroje…

Rubrika: Diskuze, 8.01.2010
„Jani, neříkali ve škole, jestli bude ohňostroj?“ „Ségra, bude letos ve Dvoře ohňostroj?“ Jasně, vždyť je to tradice, co taky jiného, chabé rozsvícení stromku 29. listopadu občanům Dvora určitě nestačilo, říkám si. Ale stejně nikdo neví, jestli se máme v ...

Diskuze: Doprava v Podharti

Rubrika: Diskuze, 21.08.2009
V Podharti nad základní školou se chýlí ke konci oprava ulice Purkyňova (k nemocnici). A protože to znamená, že je neprůjezdná i Klicperova ulice (Pekárka) a v minulém roce se navíc zjednosměrnila ulice Ant. Wagnera (u bowlingů), poměrně významně se uprav...
|< < 1 2
Volná pracovní místa

Všeobecná sestra (Domov důchodců)

Terénní pečovatel (Diakonice ČCE DKnL)

Aplikační technik (JUTA, a.s.)


Kalendář akcí
4.10.2023 08:00 - 31.05.2024 17:00
Technická hodinka (nejen) pro seniory
4.10.2023 08:00 - 31.05.2024 17:00
Plaveš ve škole?
5.04.2024 - 26.05.2024
výstava: DANCE ALL NIGHT