Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > KORONAVIRUS - informace z regionu

Další pravidelné hlášení starosty města

Redakce / 3.04.2020, Jaroměřsko
K dnešnímu dni k 07.00 hod. máme v kraji celkem 115 pozitivních a 556 osob v karanténě, z toho v okrese Náchod 45 pozitivních a 175 osob v karanténě.
 

Dodržujte zvýšenou osobní hygienu, maximální omezení styku s jinými lidmi, používání roušek, vycházení pouze v nezbytných případech! V případě jakýchkoliv příznaků onemocnění zůstaňte doma a telefonicky kontaktujte svého lékaře, chovejte se, jako byste byli v karanténě. Postup, jak se chovat v karanténě naleznete zde: https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php…

Zde naleznete postup, jak nakládat s odpadem: https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php…
Připomínám nabídku všem nemocným a osobám v karanténě, pokud nemáte možnost zabezpečit základní životní potřeby, neváhejte mne kontaktovat s žádostí o pomoc s nákupy na email: horacek@jaromer-josefov.cz, nebo na tel. 608514091. Jsme připraveni vám pomoci, při maximálním zachování anonymity. Jsme s vámi a všem nemocným samozřejmě přejeme brzké uzdravení!

Včera jsme obdrželi dar od firmy Servismont s.r.o. Jaroměř v podobě 75 l dezinfekčního mýdla, děkujeme mnohokrát. Mýdlo bude rozděleno mezi klienty domu s pečovatelskou službou a další potřebné.

Denně dostáváme další roušky od našich dobrovolníků, a proto máme dostatek šitých roušek, které jsme schopni dodávat našim občanům, zájemci mohou o roušky požádat prostřednictvím e-mailu: hajpislova@jaromer-josefov.cz. V žádosti prosím uveďte jméno a příjmení, přesnou adresu a počet osob v domácnosti. 
Roušky vám budou dodány do poštovní schránky, proto ji mějte viditelně označenou.
Stejně tak stále platí nabídka našim seniorům s pomocí při nákupech a donášce obědů, zájemci mohou o pomoc požádat na e-mail: pilny@jaromer-josefov.cz.

Veškeré aktuální informace ke koronaviru, které budeme mít k dispozici naleznete na našich www stránkách jaromer-josefov.cz , přímý odkaz zde : https://www.jaromer-josefov.cz/…/inf…/koronavirus-2019-ncov/
Buďme ohleduplní, podporujme se navzájem a společně to zvládneme !
 

Související články
Jak nosit a starat se o bavlněné roušky
Aktuální informace od starosty Jaroměře Josefa Horáčka
Nedělní hlášení starosty Jaroměře - roušky pro občany zdarma!
První potvrzené případy nákazy koronavirem v Jaroměři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 386x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí