Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

DOBRÁ ZPRÁVA! Královédvorák Václav Pavlát vězněný v Kambodži by měl být propuštěn!

Redakce / 13.02.2018
Dnes v úterý 13. února dopoledne proběhla u soudu v Kambodži konfrontace mezi Wendim a Nicol. Všechno dopadlo skvěle. Obvinění jsou stažena a můžeme očekávat, že během jednoho až dvou týdnů bude Wendi na svobodě.
 

FOTOGALERIE - Wendi

.... Tak smutný edit:
- K predchozim zpravam: Wendi vyslovne zakazal cokoliv zverejnovat. Vubec nic neni jasne! Stale je zavreny a nechteji ho pustit. Jeste to bude beh na dlouhou trat plny ztracenych penez a energie. Nemame penize na jeho propusteni. Do dnesniho dne ta sranda stala 18.000 USD a uz se nedostava dalsich penez na zaverecnou fazi. Zadne oslavne pisne zpivat nelze, ani se predcasne radovat. Prosim vsechny, aby zadne zpravy nesirili dal! Dekuji.
Pavel Bergman


Už minulý týden ve čtvrtek navštívily Nicol Pavlatova a její maminka Wendiho ve vězení. Třeba říci, že setkání po více než třech měsících bylo velmi dojemné a i nějaká ta slza ukápla. 

Václav Pavlát ze Dvora Králové přezdívaný Wendi je zřejmě obětí organizace, která získává peníze od sponzorů za dopadení pedofilů - a to i pedofilů křivě obviněných. Václava znají dvoráci jako slušného člověka, který například se svým otcem provozoval prodejnu elektro v Husově ulici. 
Wendy byl na přelomu října a listopadu obviněn ze sexu se 14letou HIV pozitivní dívkou, kterou si měl kupovat od její matky. Muž ale obvinění zcela odmítá, podle jeho přátel se naopak o holčičku, které všichni říkají Nikol, staral jako o vlastní a vytáhl ji i její matku z nejhoršího. Za vším je podle nich komplot organizace, která inkasuje za každého dopadeného pedofila peníze od sponzorů.

Informace a fotografie jsme převzali z FB stránky #FreeWendiCZ , která se případu Václava Pavláta věnuje. 
Více informací o celém případu najdete také v našem předchozím článku ZDE.
 

Související články
Královédvorák Václav Pavlát je v Kambodži obviněný za sex se 14letou dívkou. Nyní ve vězení čeká na soud a netuší, co s ním bude. Přečtěte si jeho příběh a třeba mu i pošlete vánoční vzkaz.
Propuštění Královédvoráka Václava Pavláta - Wendiho - z kambodžského vězení není vůbec jisté!
Vězněm v Jižním Súdánu - přednáška

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1580x
 
 
 
Zpět
15.05.2018 - Dnes by měl být předán do užívání Delfínek na Tyršově koupališti. Více informací připravujeme.
15.05.2018 - Dnes slavíme 89 let ode dne, kdy bylo dáno do provozu přímé telefonní vedení Vídeň-Pardubice-Dvůr Králové n. L.
10.05.2018 - Od 9. do 14. května 2018 je uzavřeno pracoviště pokladny MěÚ Dvůr Králové. Platit však můžete v pracovní dobu na recepci úřadu ve stejné budově.
26.04.2018 - Od čtvrtka 26. dubna od 18:00 hod. do středy 2. května do 8:00 hod. dojde ke kompletní uzavírce části náměstí Odboje a části náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové, kde bude umístěn lunapark. Bude ponechán průjezd na náměstí Václava Hanky a do Valové uličky.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí
1.03.2018 - 23.11.2018
Lovci perel - soutěž
2.05.2018 - 23.05.2018
Kurz MS Word
19.05.2018 16:30 - 20.05.2018 16:30
"Hledá se princezna" - animovaný, Ukrajina