')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

Prudivec a volby

Redakce / 28.09.2010, Dvůr Králové nad Labem
Já vím, že strašit komoušema už je v této době naštěstí mimo. Ale přesto mi to nedá. Sedl jsem si na hodinku k internetu a že se podívám, kdo a s jakým programem to kandiduje v místních volbách. Hledal jsem na googlu místní pobočky všech stran, které ve Dvoře Králové kandidují. Dopadl jsem ale neslavně, našel jsem totiž jen jednu jedinou stranu, která má zveřejněný aktuální volební program - a to TOP 09 (zde: http://www.top09dvurkralove.cz/ ). Místní stránky mají ještě ČSSD a ODS, ale není na nich nic, co by mne mělo přesvědčit o jejich volbě. Pobavila mne ještě Strana zelených, kde jsem se po pracném hledání na centrálním webu dozvěděl, že k nám má přijet na besedu pan Bursík a pan Liška (každý v jiný den). No jsem zvědav jak nám tito pánové odpoví na otázky ohledně místního vodovodu, či územního plánu.
 

Nejpekelnější pohled se mi ale naskytl na stránky KSČ, z nichž vám (bez jejich svolení a bez jakékoliv úpravy!) část přináším:
KSČM ve Dvoře Králové postavila jako obvykle plnou kandidátku.Trochu svěží vítr přinesli do našich řad noví členové strany jako soudruh Klíma-37 let,soudruh Holeček 20 let, soudruh Janda 19 let, soudruh Pilař 44 let,soudružka Jandová 44 let,soudružka Rambousková 36 let.Někteří z těchto noviců už kandidují v těchto komunálních volbách.Naši lídři pro Dvůr Králové jsou však staří harcovníci-Zdeněk Hladík a Vladík Mertlík.Zdeněk je zkušený matador s dlouholetými zkušenostmi z městského zastupitelstva.
Při čtení tohoto textu mne polil pot a přepadly vzpomínky na pionýrský slib, nástěnku k výročí XXVXYZ sjezdu UV KSČ a podobné debility. Toto byla moje první a poslední zmínka o této "straně soudruhů". ČESTNÝ PIONÝRSKÝ!

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 50x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí