Vyhledej
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

Prudivec a volby

Redakce / 28.09.2010, Dvůr Králové nad Labem
Já vím, že strašit komoušema už je v této době naštěstí mimo. Ale přesto mi to nedá. Sedl jsem si na hodinku k internetu a že se podívám, kdo a s jakým programem to kandiduje v místních volbách. Hledal jsem na googlu místní pobočky všech stran, které ve Dvoře Králové kandidují. Dopadl jsem ale neslavně, našel jsem totiž jen jednu jedinou stranu, která má zveřejněný aktuální volební program - a to TOP 09 (zde: http://www.top09dvurkralove.cz/ ). Místní stránky mají ještě ČSSD a ODS, ale není na nich nic, co by mne mělo přesvědčit o jejich volbě. Pobavila mne ještě Strana zelených, kde jsem se po pracném hledání na centrálním webu dozvěděl, že k nám má přijet na besedu pan Bursík a pan Liška (každý v jiný den). No jsem zvědav jak nám tito pánové odpoví na otázky ohledně místního vodovodu, či územního plánu.
 

Nejpekelnější pohled se mi ale naskytl na stránky KSČ, z nichž vám (bez jejich svolení a bez jakékoliv úpravy!) část přináším:
KSČM ve Dvoře Králové postavila jako obvykle plnou kandidátku.Trochu svěží vítr přinesli do našich řad noví členové strany jako soudruh Klíma-37 let,soudruh Holeček 20 let, soudruh Janda 19 let, soudruh Pilař 44 let,soudružka Jandová 44 let,soudružka Rambousková 36 let.Někteří z těchto noviců už kandidují v těchto komunálních volbách.Naši lídři pro Dvůr Králové jsou však staří harcovníci-Zdeněk Hladík a Vladík Mertlík.Zdeněk je zkušený matador s dlouholetými zkušenostmi z městského zastupitelstva.
Při čtení tohoto textu mne polil pot a přepadly vzpomínky na pionýrský slib, nástěnku k výročí XXVXYZ sjezdu UV KSČ a podobné debility. Toto byla moje první a poslední zmínka o této "straně soudruhů". ČESTNÝ PIONÝRSKÝ!

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 85x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.
16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí