Vyhledej
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

SNK - Evropští demokraté

Redakce / 11.10.2010, Dvůr Králové nad Labem
Také v programu této strany (dnes ve schránce) jsem našel nesmyslnou větu "Nebudeme podporovovat různé nesmyslné velikášské projekty, jako například severní komunikační propojení." Je to hloupost a naprosto to nekoresponduje s dalšími jejich větami že: "budeme ochotně a pozorně poslouchat potřeby vás občanů" a "chceme hájit zájmy všech slušných lidí". To jsou jen prázdné proklamace (byť třeba myšlené od srdíčka). Třeba proto, že se nikdo neptal mých 3 malých dětí, jestli severní propojení města nebudou náhodou za 30 let potřebovat! Více zde: http://www.kralovedvorsko.cz/cs/blogs/prudivec/volba-pro-mesto-hloupost-...
 

Dále toho v programu této strany mnoho není a bereme-li to tedy jako hlavní prioroty, tak to asi k rozhodování stačí. Bohužel i v tak stručném programu si sami sobě odporují :-( Na jednu stranu chtějí všude šetřit a seškrtat náklady na příspěvkové organizace města (tedy třeba ZUŠ, divadlo, Jedničku, ...) a na druhou stranu chtějí "definitivně vyřešit otázku celoročního bazénu" a tedy všechno, co výše ušetří, každý rok nasypat do černé díry zvané krytý bazén (což neznamená, že bych ho nechtěl).

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 20x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.
16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí