Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Kamion hrozil v Jaroměři pádem do příkopu, pomáhali hasiči

Redakce / 3.01.2018
Před dnešní desátou hodinou pomáhali profesionální hasiči z Jaroměře při dopravní nehodě kamionu, který hrozil pádem do příkopu. Pravým bokem návěsu se vozidlo nacházelo mimo komunikaci.

Řidič si k vyproštění povolal soukromou firmu.
Jednotka usměrňovala v místě nehody dopravu, pouštěla kyvadlově osobní automobily. Na místo byli povoláni také silničáři, a to z důvodu kluzké vozovky. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Související články
Auta končila ve škarpě, ke zraněním docházelo výjimečně
Odlítlé kolo z kamionu na silnici u Dolan
Hasiči likvidovali požár sušárny na zvířecí granule v Heřmanicích
Vaše komentáře

Přečteno 231x
 
23.04.2025 - Výluka traťové koleje je hlášena v úseku Hořice v Podkrkonoší - Ostroměř ve dnech 5. - 7., 12., 13. května 2025. Všechny vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukového jízdního řádu.
19.03.2025 - K pokládce prvních asfaltových vrstev na budoucím dálničním úseku D35 Hořice-Sadová dojde ve čtvrtek 20. března 2025.
10.02.2025 - Ve dnech 11. a 12. února 2025 bude na královédvorské poliklinice mimo provoz RTG zřízení z důvodu údržby. V tyto dny můžete využít RTG v nemocnici.

Volná pracovní místa

Pomocný kuchař/ka (Jídelna SPOŠ)

Posila do kuchyně (Diakonie ČCE)

Učitel/ka matematiky pro SŠ (gymnázium Dvůr Kr.) 


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí