Nabídka práce: technik PC/periferií (ZŠ Schulzovy sady)

Redakce / 24.09.2020, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
ZŠ Schulzovy sady hledá vhodné kandidáty pro rozšíření týmu svých pracovníků. Pro podporu distanční i prezenční výuky a pro správu ICT vybavení školy hledá vhodného uchazeče na pozici Technik PC a periferií.

FOTOGALERIE - Nabídka práce

Nabízíme práci s moderní technikou a současnými technologiemi, možnost odborného růstu v oblasti využití ICT pro vzdělávání, využívání on-line nástrojů a síťových služeb.

Pozice: Technik PC a periferií

Kvalifikační požadavky: Střední vzdělání v oboru výpočetní technika, trestní bezúhonnost
Praxe: vhodné i pro absolventa nebo osoby se sníženou pracovní schopností
Pracovní poměr: 100 %
Denní pracovní doba
Platové zařazení: platová třída 8
Nástup: dle dohody

Pracovní náplň: zajišťování fungování osobních počítačů typu PC, k nim příslušejících periferních zařízení a počítačové sítě malého rozsahu. Instalace těchto zařízení, jejich údržba a odstraňování běžných poruch.

Pracovní činnosti:
  • Instalování hardware PC, jeho oživování a uvádění do provozu,
  • Instalování operačního systému PC,
  • Instalovaní a konfigurování periferních zařízení k PC,
  • Údržba PC, periferií,
  • Odstraňování běžných poruch PC, periferií,
  • Evidence a správa majetku
Místo výkonu práce:
ZŠ Schulzovy sady, Školní 1235, Dvůr Králové nad Labem, 544 01

V případě zájmu uchazeči zašlou škole profesní životopis a vyplněný souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kontakt: Mgr. Ivan Jugl, 499 320 901, ivan.jugl@zsschsady.cz, skola@zsschsady.cz

Jak vypadají nové učebny informatiky se podívejte v této reportáži:

Další články ZŠ Schulzovy sady

Vaše komentáře

Přečteno 442x