Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > atletika

Sokolové i Carláci mají medaile z běžeckých závodů!

Redakce / 8.10.2017
Sokolové měli župní přespolní běh a přivezli si 13 medailí a závodníci klubu Carla.kupkolo vyrazili na půlmaraton do Hradce Králové, kde získali stříbro ve štafetě.
 

FOTOGALERIE - Sokolové i Carláci mají medaile z běžeckých závodů!

35 královédvorských sokolů nastoupilo včera mezi 120 závodníky i přes vysloveně nepříznivé počasí na start župního přeboru v přespolním běhu. A vedli si výborně! vybojovali celkem 13!!! medailí. Evička Dušánková, Matěj Kubíček a Jakub Grus se stali přeborníky župy, stříbrné medaile přidali Martina Kubíčková, Anička Dušánková, Bára Síbrová a Fanda Šturm, bronz vybojovali Káťa Kubíčková, Anička Sedláčková, Simon Rajsner, Martin Palan, Kristián Štěpán a Matouš Hojný. Všem vítězům gratulujeme, k pěknému výkonu blahopřejeme i všem ostatním, kteří se neztratili mezi ostatními závodníky, děkujeme všem rodičům za projevenou důvěru, když svoje děti poslali na závody i přes špatné počasí. Poděkování patří všem, kdo se během závodu postarali o děti.

Běžecký Půlmaraton Hradec Králové. Bedna pro naší štafetu (Aneta Anča Khýrová, Lukáš Fejk), dále 23. místo na půlmaratonu pro Luděk Novotný a 16. místo na maratonu pro Tomáš Hak. Celkem přes 1500 závodníků...

 

Související články
Aneta Khýrová zvítězila na Úpické desítce. Milan Pešek a Tomáš Hak v celé běžecké sérii čtvrtí ve svých kategoriích!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 531x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí