')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Královédvorští cyklisté si podmanili silniční časovku Vrchlabí - Benecko

Redakce / 9.05.2019
Svůj závod už po několikáté vyhrál veterán Jiří Voňka. Vítězem je i kadet Kuba Hák. A k tomu máme několik druhých míst od Tomáše a Karolíny Bergerových, Štěpána Krupky a Luboše Tomana
 

FOTOGALERIE - Královédvorští cyklisté si podmanili Mistrovství Kraje v časovce Vrchlabí - Benecko

Vítěz Jiří Voňka z oddílu Carla.kupkolo.cz zvítězil v mužích 60 let a starší. V mužích nad 50 let bral druhé místo Luboš Toman a Jiří Koblasa 6 místo, v mužích nad 30 let vybojoval druhé místo Tomáš Berger, v mužích Elite Honza Kunc čtvrté místo, David Voňka 6. místo a sedmé místo Dominik Koudelka. Mezi ženami vybojovala Karolína Bergerová druhé místo. 

Královédvoráci zcela ovládli kategorii Kadeti, kde vyhrál Kuba Hák v současné době jezdící za oddíl olympijského vítěze Jardy Kulhavého, druhé místo získal Štěpán Krupka a třetí Honza Lukeš. Na osmém místě byl pak ještě Ladislav Krebs. V kadetkách zvítězila Anna Benešová

Mezi dětmi ročník 2007 - 2009 vybojovala Anežka Holanová 7 místo, Adam Ulvr 11. místo a  Matěj Holan 13 místo. Navíc ve vloženém závodě pro nejmenší děti v místě startu vybojoval 4 místo Tadeáš Ulvr.

Závod byl rovněž vypsán jako přebor Královéhradeckého kraje pro závodníky s krajskou cyklistickou licencí.


 

Související články
Cykloklub Carla.kupkolo.cz se vydal k fotografovi! Podívejte se na fotky i video z fotografování
Královédvoráci si z Jičínské 50 udělali domácí závod

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1143x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí