Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Novinkou letošního závodu Na kole Schulzovými sady bude sranda závod rodičů

Redakce / 5.06.2021
Tradiční cyklistické závody na horských kolech pro děti královédvorských školek, škol a sportovních oddílů Na kole Schulzovými sady se uskuteční ve třetím červnovém a také zářiovém týdnu.
Akci tradičně pořádá cykloklub Carlakupkolo.cz a uskuteční se ve čtvrtek 17. června a ve čtvrtek 16. září vždy od 14:00 hodin. Samozřejmě budou dodržována všechna aktuálně platná Covidová opatření. 

Startuje se od nejstarších dětí, které mohou přijít sami až po nejmladší, které potřebují doprovod rodičů, či prarodičů. Akce je určena pro všechny děti, které mají kolo rády a chtějí si vyzkoušet závodní atmosféru. Uvítáme i děti, které kolo využívají jen jako dopravní prostředek, pro hry, či k výletům s rodiči. Závod se tradičně uskuteční na lehkých a bezpečných tratích, tak aby vzpomínkou byla pouze radost z jízdy a závodění a fandění spolužáků. Děti se mohou těšit také na oblíbenou tombolu, díky které si hodnotné ceny neodnesou jenom vítězové, ale úplně všechny děti.

Sranda závod rodičů prověří jak jejich mizernou fyzickou kondici, tak nešikovnost na trati zručnosti. Cílem bude zejména pobavit sebe i děti před vyhlášením výsledků :-)


Program závodu:

13:45   otevření startovní kanceláře
14:30   ročníky 2006–2008
15:00   ročníky 2009–2010
15:30   ročníky 2011–2012
15:50   ročníky 2013–2014
16:10   ročníky 2015 a mladší – kola
16:20   ročníky 2015 a mladší – odrážedla
16:30   sranda závody rodičů


Závod by se nedal uskutečnit bez oddílových sponzorů a podpory města. Děti, které to na kole bude bavit, mohou pokračovat v pravidelném Cyklokroužku, který se koná rovněž v parku Schulzovy sady.

PŘIHLAŠTE SE ZDE, nebo níže na stránce je kompletní formulář. Čím dříve se přihlásíte, tím dříve budete řazeni ke startu.Pokud můžete, vytiskněte si ještě PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE (doplníme co nejdříve), jehož součástí je i prohlášení rodičů, že dítě bylo testováno na Covid s negativním výsledkem, nebo covid prodělalo. Prohlášení bude samozřejmě k dispozici i na místě. 

Partneři závodu - bez nich by to nešlo!
Carla  l  Kupkolo  Město Dvůr Králové  l  Skiservis Patrik Hroneš  l  Královédvorsko
Přihlašovací formulář:

FOTOGALERIE - Druhý závod Na kole Schulzovými sady se konal 20. 9. 2018

FOTOGALERIE - Fotky, výsledky a luxusní video ze závodů NA KOLE Schulzovými sady

Související články
Podívejte se na výsledky a fotografie z druhého letošního závodu Na kole Schulzovými sady
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1197x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí