Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Populární jaroměřský MTB závod Memoriál Oldřicha Máchy se po letech vrací pod křídla oddílu Jiskra Jaroměř

Redakce / 31.08.2021
Cyklistický oddíl TJ Jiskra Jaroměř pořádá v neděli 26.9.2021 s finanční podporou města Jaroměře již 23. ročník veřejného závodu horských kol – memoriál Oldřicha Máchy. Závod se koná v Josefově, start a cíl bude tradičně v areálu bývalého vstupu do podzemních chodeb.

FOTOGALERIE - Jubilejní 20. ročník cyklistického závodu horských kol - Memoriál Oldřicha Máchy v Josefově

Memoriál Oldřicha Máchy v prvních 10 ročnících organizoval Klub přátel Josefova, potom oddíl Jiskra Jaroměř. Poslední roky o závod s láskou a nadšením pečoval Jiří Frynta a oddíl JFK Jaroměř. Nyní se závod vrací do péče Jiskry Jaroměř a Jiří Frynta se stává jedním ze sponzorů závodu. 

Připravena je rychlá trať s mírným převýšením, většinou po promenádě a po parku, s několika technickými sjezdy a výjezdy, část trati vede symbolicky pevnostní chodbou, dalším symbolickým prvkem je startovní výstřel z historického děla. Pro kategorie do 14 let je okruh kratší a méně náročný.

Zájemce o účast upozorňujeme, že předem registrovaní a platící závodníci mají zvýhodněnou cenu startovného – žákovské kategorie 50  Kč, ostatní 150  Kč. V ceně je občerstvení v cíli a startovní číslo se jménem závodníka, počet startovních čísel pro registraci na místě bude omezen.

První tři závodníci v každé kategorii obdrží medaili, Pro kategorie od 15 let výše připravuje medaile jaroměřská výtvarnice a keramička Markéta Škopková a věcnou cenu nebo finanční prémii.

Další informace lze získat na https://jiskra.potocky.cz
REGISTRACE ZDE

Související články
Jubilejní 20. ročník cyklistického závodu horských kol - Memoriál Oldřicha Máchy v Josefově
Memoriál Oldřicha Máchy - video a výsledky
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 762x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí