Vyhledej
Královédvorsko > Sport > hokej

Silný Sokolov nám nedal šanci, po vysoké výhře se ujímá vedení v sérii

anonymně / 4.03.2018, Dvůr Králové nad Labem
Překvapení se nekonalo. Na ledě vítěze základní části Sokolova jsme v zahajovacím utkání osmifinálové série prohráli 2:9. Favorit rozhodl už v první třetině, ve které nám nasázel tři branky, z toho dvě v přesilových hrách. Utkání mělo dva dvougólové střelce, po dvou brankách zaznamenali domácí hokejisté Trapl se Strunzem. O vyrovnání série se pokusíme v pondělí na vlastním ledě.

Úvod zápasu nám vůbec nevyšel podle představ a opět nás zradila oslabení. Už zkraje 6. minuty poslal domácí do vedení brankou v úvodní přesilovce Matěj Zadražil – 1:0. O půldruhé minuty později favorit vedl dvoubrankovým rozdílem. Znovu v přesilové hře střílel Zadražilův kolega z Karlových Varů Milan Davídek – 2:0.

přijďte v pondělí na druhý zápas na domácí zimní stadionDivák se vstupenkou číslo 450 obdrží od klubu jako dárek pivo, 450. vstupenka získá dárkovou tašku s reklamními předměty a divák s číslem 550 dostane večeři pro dvě osoby v hodnotě 1000 korun v Americana Baru ve Dvoře Králové nad Labem.

V 10. minutě se nám naskytla možnost hrát krátkou přesilovku čtyři na tři, nic z toho ale nebylo. O pět minut později naopak Martin Trapl překvapivou střelou zvýšil na 3:0. Od ještě větší pohromy zachránil HC Rodos Josef Čáp, který v závěru třetiny zlikvidoval velké šance Hrušky i Kuběny.

O rozruch se 21 sekund před koncem třetiny postaral mladíček Martin Hejna, jenž vyzval na pěstní souboj sokolovského Tomáše Harkabuse. Oba vyfasovali 2 + 2 minuty. Soupeř pokračoval v nátlakové hře i ve druhé třetině. Ve 27. minutě se po pěkné souhře prosadil znovu Trapl a bylo to už 4:0.

Sokolov nás v zápase výrazně přestřílel, na branku HC Rodos vyslal 51 střel, na Kuchaře mířilo za 60 minut jen 17 střeleckých pokusů. Sokolov nás porazil popáté v řadě a zatím nejvyšším rozdílem. Dosud jsme prohráli vždy maximálně o tři branky. Druhé utkání osmifinálové série je na programu v pondělí od 18 hodin na ledě HC Rodos.