Vyhledej
Královédvorsko > Sport > karate

Další mezinárodní úspěch královédvorského karate

Redakce, / 10.06.2011
Poslední soutěží, kterou karatisté z královédvorského klubu před letními prázdninami absolvovali, byl Czech Open v Ústí nad Labem. Poslední květnovou sobotu tuto soutěž pořádala ústecká Kamura ve sportovním centru Sluneta na Klíších.
 

Zápolit o celkem 90 pohárů a 340 medailí přijelo více než 400 závodníků z České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Arménie, Řecka, Izraele a dokonce až z dalekého jihoamerického Chile.

Soutěž probíhala na 5 zápasištích, zahajovalo se tradičně soutěžemi ve stínových sestavách kata, kde královédvorský oddíl měl pouze jediného zástupce, Matěje Kopeckého, který ale nepostoupil do dalších kol po prohře s jedním z pozdějších medailistů.

Do sportovního zápasu kumite pak nastoupilo všech 6 dvorských karatistů, kteří se této soutěže účastnili. Starším žákům Kopeckému a Hrnčířovi zápasy ve velké konkurenci nevyšly ani podle jejich představ, ani podle představ jejich kouče a skončili tak bez medaile. Jejich starším kolegům se naopak dařilo, Kristýna Drápalíková obsadila bronzovou příčku v kategorii dorostenek, když se jen svým nesoustředěným výkonem připravila o lepší umístění. Mezi dorostenci zápasil Jan Dostál, který si rovněž odvezl bronz a bronzové medaile vybojovaly v kategorii juniorek Simona Šedivá a Martina Janečková, i když každá v jiné váhové kategorii.

Na závěr soutěžní sezony tuto soutěž hodnotím velmi kladně, jak vzhledem k mezinárodnímu obsazení, tak vzhledem k předvedeným výkonům.

 

Související články
Královédvorští karatisté vybojovali na mezinárodních závodech ve Vamberku medaile

 
 
Přečteno 8x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí