Vyhledej
Královédvorsko > Sport > karate

Královédvorské karate zažilo medailově úspěšný podzim, na mistrovství ČR si jede pro medaile

Redakce / 19.11.2018, Dvůr Králové nad Labem, karate-do.kralovedvorsko.cz
Před nadcházejícím vrcholem karatistické sezóny, kterým je prosincové Mistrovství České republiky, měřili členové oddílu Karate Do své síly s dalšími závodníky z Čech, Slovenska, Polska a dokonce i z exotické Indie na soutěžích v Praze, Vamberku, Havlíčkově Brodě, Trutnově a Ústí nad Orlicí. Kromě medailí jsme získali i nominaci na zmíněné mistrovství.

FOTOGALERIE - Královédvorské karate zažilo medailově úspěšný podzim

Vybojovali zde celkem 8 zlatých, 20 stříbrných a 37 bronzových medailí a současně získali důležité body do nominace na zmíněné Mistrovství České republiky, které se letos koná v Jindřichově Hradci. Tam letos vyrážíme s cílem se nejen zúčastnit, ale i získat některý z cenných kovů.
Mezi nejúspěšnější závodníky podzimní části sezóny patří Martin Palan s Reginou Plašilovou, oba získali shodně 3 zlaté, 1 stříbrnou a 3 bronzové medaile.
Všem medailistům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších sportovních klání.