Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tenis

Úspěšný víkend pro nejmladší dvorské tenisty

Redakce / 9.09.2019, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
To, co o kousek uniklo před týdnem družstvu baby, to se v sobotu 7. září 2019 podařilo našim MINITENISTŮM. Postoupili na mistrovství ČR družstev! V Praze na Spartě tak 28. září poměří síly s 8 nejlepšími tými z celé ČR.
 

FOTOGALERIE - BÁJEČNÝ VÍKEND PRO TCDK!!

Víkendové úspěchy


Družstvo minitenistů ve složení David Motal, Oliver Vala, Štěpán Šimek, Monča Klimešová a a Terezka Vondráčková ve finále Královéhradeckého a Pardubického kraje (hrálo se ve Světlé nad Sázavou) nejprve porazilo 8:0 TK Perštýn Pardubice, poté 7:1 Náchod a v rozhodujícím zápase hrálo 3:3 na body s domácí Světlou a o našem vítězství rozhodlo lepší skóre o 1 set.

Díky za tento báječný úspěch a gratulace nejen hráčům a hráčkám, také trenérům této kategorie pod vedením Veroniky Vágnerové a rodičům za bezva spolupráci.

Společně se sobotním postupem družstva mini na MČR ve stejný den vybojoval krásné 3. místo na turnaji baby tenistů v Poděbradech Vojta Havlásek.

Super víkend dovršil v neděli celkovým vítězstvím na turnaji minitenistů v Prostějově Dáda Motal.

Zbývají poslední 3 turnajové víkendy letošní sezóny, tak makejte všichni z TCDK dál.... 💪


Nabídka pro širokou veřejnost


Pro všechny Dvoráky - nečleny TCDK - platí od pondělí 9. září 2019 do konce letošní letní sezony (cca 15. října) speciální cena za pronájem jednoho venkovního antukového kurtu, a to pouze 80 Kč/hodinu.

Roman Nápravník
Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK)

Další články Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK)

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1614x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět