Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Ze školky do školy - zpívánky na ZŠ Schulzovy sady

Redakce / 9.02.2018, Dvůr Králové nad Labem
Ve čtvrtek 8. února 2018 se na ZŠ Schulzovy sady konalo první ze čtyř plánovaných setkání s předškoláky. Jak už nadpis napovídá, byla to hodina plná písniček, hraní na hudební nástroje a tanečků.
 

FOTOGALERIE - Ze školky do školy - zpívánky

Budoucí prvňáčci zaplnili téměř všechny lavice a s chutí se zapojili do všech zmiňovaných aktivit. Podpořit je přišli také rodiče, kteří jim při prvním setkání se školou drželi palce. Všichni účastníci obdrželi za svůj pěkný výkon jeden lístek čtyřlístku s ptáčkem zpěváčkem. 

Zbývající tři získají na dalších setkáních s tématem matematika, písmenka a sportování, které se budou konat každý následující čtvrtek. A na to se už všichni těšíme!Mgr. Milena Nosková
Foto: Mgr. Diana Kotová
 

Související články
Přírodopis na ZŠ Schulzovy sady učili odborníci ze zoo
Ze školky do školy - cyklus hodin pro předškoláky na ZŠ Schulzovy sady
Ze školky do školy - zábavná matematika pro předškoláky
Ze školky do školy - hrátky s písmenky v ZŠ Schulzovy sady

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 398x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí