Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > jízdní řády

Výlukový jízdní řád cyklobusů do Vrchlabí a na Zvičinu (16. července - 31. srpna 2018)

Redakce / 10.07.2018, Královédvorsko
Vzhledem k letošní plánované úplné uzavírce silnice vedoucí přes obec Bílá Třemešná pojedou vybrané krkonošské cyklobusy po objízdné trase. Vynechají tak některé z tradičních zastávek a naopak zastaví a naberou cyklisty na zastávkách nových. Cyklisté ze Dvora Králové tak budou mít například nově možnost se nechat odvézt do Miletína a vyjet si na Zvičinu z druhé strany, ale již jen v sobotu.
Krkonošský cyklobus (linka 690210 na trase Hradec Králové – Hořice – Dvůr Králové n. L. - /Kuks – Hostinné - Vrchlabí) jezdí po celé prázdniny vždy ve čtvrtek a v sobotu. Vynechané budou od 16. července zastávky  v Bílé Třemešné, Dolní Brusnici a v obci Mostek. Na zastávce ZOO ve Dvoře Králové budou stavět jen vybrané spoje.
Novými zastávkami je Nemojov - ozdravovna (nad přehradou Les Království) a u některých spojů Miletín.

Vzhledem k rovněž plánované rekonstrukci a úplného uzavření nádraží Jaroměři a tedy vyloučení přepravy kol po železnici nabývá na významu cyklobus z Hradce Králové ve 20:15, který můžete využít při jízdě po Labské cyklostezce. Zastavuje i v Jaroměři, Heřmanicích, Kuksu a Hradišti.

Cyklobusy letos poprvé vyjely v sobotu 2. 6. 2018 a v provozu budou až do soboty 30. 9. 2018. V září jezdí cyklobusy již jen každou sobotu, a to až do 30. 9. 2018 včetně státního svátku (pátek 28. 9. 2018). 

Tipy na výlet s Krkonšskými cyklobusy jsme pro vás zpracovali zde.


Výlukový jízdní řád (klikněte na čitelnou podobu)
¨

Kateřina SekyrkováSouvisející články
Krkonošské cyklobusy na Královédvorsku - tipy na výlet
Oblíbené cyklobusy začnou cyklisty i turisty převážet už 2. června 2018
Umíte naplno využívat cyklobusy pro vaše výlety? Podívejte se na pár "cyklohacků" z pohledu návštěvníka, nebo obyvatele Dvora Králové n. L.
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 669x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí