Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > tanec

TS Attitude DKnL na Dvorské Jedničce 2019

Redakce / 9.04.2019, Dvůr Králové nad Labem
V neděli 7. dubna 2019 jsme se pochlubili svými choreografiemi na Dvorské Jedničce v Hankově domě. Na domácí půdě je vždy velká podpora od diváků, tak se tančí krásně. I přes silnou konkurenci si všichni naši tanečníci odnesli medaili na krku.
 

FOTOGALERIE - TS Attitude DKnL na Dvorské Jedničce

Výsledky: 


- Mravenci na tahu (baby 3-6 let) - 2. místo
- Je to boj (děti 7-11 let) - 2. místo
- Dalekohledem (děti 7-11 let) - 2. místo
- Wish and Flick (junioři 11 - 14 let) - 2. místo
- Projekt Z (hlavní kategorie 15+ let) byli odměněni pomyslnou bramborovou medailí, ale za jejich druhou choreografii - You are the reason jim na krku zacinkalo zlato :).
- Děti (Vláďa Hamplová a Viki Dulínková) a junioři (Lůca Tulachová a Vendy Jenčíková) si připravily dua a obě dvojice si vytancovaly stříbro.

Děkujeme Královehradeckému kraji a Městu Dvůr Králové nad Labem za finanční podporu a díky patří i všem, kteří nám fandí :).

Pokud byste chtěli vidět naše choreografie, přijďte se podívat 24.5.2019 do Hankova domu na naši Divadelně taneční show "Moderní pohádka". Plánujeme dvě dopolední a jedno odpolední představení. Lístky k zakoupení v TS Attitude DKnL a poté i na místě.

Lucie Sýkorová
 

Související články
Lucie Sýkorová z TS Attitude: „Výzvy jsou super. Motivují nás a dostávají z naší osobní "komfortní zóny”.
TS Attitude - nabídka nejen tanečních hodin pro děti
Tanečníci z TS Attitude DKnL si vytančili postup na Mistrovství Čech
Tanečníci z Attitude zvládli nabitý víkend na jedničku

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1021x
 
 
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí